اخبار مهم کدال سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | خبرهایی برای افزایش سرمایه عرضه اولیه ها! | صداباز | SedaBaz.ir

چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ / بعد از ظهر | 2022-10-05
تبلیغات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
تبلیغات
کد خبر: 7930 |
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۹ | ارسال توسط :
ارسال به دوستان

امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت.

به گزارش نبض بورس، امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت.

عملکرد ۱۲ ماهه سفانو

شرکت سفانو در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۵,۴۲۰ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱۱۳ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۶۹ درصدی با ۲,۶۵۹,۶۸۲ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۲,۶۸۲,۹۰۳ میلیون ریال رسید.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام فجهان

با افزایش سرمایه فجهان در تاریخ ۱۴۰۰.۱۱.۱۸ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱.۱.۱۷ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۶۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱.۲.۶ لغایت تاریخ ۱۴۰۱.۴.۳ و شماره حساب ۲۲۸۹۰۷۰۴۴۶ بانک تجارت شعبه جهان فولاد سیرجان جهت واریز وجوه تعیین شده است.

عملکرد ۶ ماهه ثغرب

شرکت ثغرب در ۶ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۲۵ ریال که نسبت به مدت مشابه ۹۲ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۶۳ درصدی با ۱۲۷,۹۵۲ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۲۹,۹۸۳ میلیون ریال رسید.

پرداخت سود نقدی سصوفی

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت سصوفی که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ سهامدار این شرکت می‌باشند بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام در مرداد ماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌گردد. سود سهامداران حقوقی با هماهنگی‌های لازم با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در مهلت قانونی از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد شد.

شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام فنفت

از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۹.۳۰) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت فنفت رخ نداده است؛ لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روز‌های معاملاتی اخیر ناشی از تاثیر عرضه و تقاضا در بازار ارزیابی می گردد.

شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام وشهر

از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۹.۳۰) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت وشهر رخ نداده است؛ لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روز‌های معاملاتی اخیر ناشی از تصمیمات سرمایه گذاران در بازار سرمایه باشد.

پرداخت سود نقدی سخزر

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت سخزر که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه مورخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ سهامدار این شرکت می‌باشند بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی از طریق سامانه سجام در مرداد ماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌گردد. سود سهامداران حقوقی از شهریور ماه ۱۴۰۱ در مهلت قانونی، با مکاتبه سهامداران مذکور اعم از صندوق‌های سرمایه گذاری، سبدگردان‌ها و سایر اشخاص حقوقی با معرفی شماره حساب پرداخت می‌گردد.

آگهی ثبت افزایش سرمایه فتوسا

مجوز افزایش سرمایه شرکت فتوسا بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۴۰۱.۱.۱۷ افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۹۵۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۴۵۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱.۲.۶ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا خدمات غسالم

با توجه به افزایش نرخ آرد گندم از ۴.۱۵۰ ریال به ۱۶۹.۰۰۰ ریال به ازای هر کیلوگرم و افزایش دستمزد و مزایا طبق بخشنامه وزارت کار در حدود ۵۷ درصد و برخی از مواد و عوامل بهای تمام شده، نرخ فروش گروه کیک، بیسکویت و ویفان شرکت غسالم از نرخ ۲۷,۱۴۳ ریال به نرخ ۴۰,۷۱۴ ریال در اردیبهشت سال جاری افزایش می‌یابد.

عملکرد ۱۲ ماهه کاذر

شرکت کاذر در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۱,۱۶۸ ریال که نسبت به مدت مشابه ۹ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۲۷ درصدی با ۱,۲۸۶,۹۲۸ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۹۳۹,۳۷۲ میلیون ریال رسید.

پرداخت سود نقدی گلدیرا

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت گلدیرا منتهی به سال مالی ۱۴۰۰.۱۰.۱۰ از طریق سامانه سجام پرداخت می‌گردد لذا: سهامدارانی که بین ۱ تا ۵۰۰,۰۰۰ سهم دارا می‌باشند از تاریخ ۱۴۰۱.۷.۱ تا تاریخ ۱۴۰۱.۷.۳۰ سود دریافت می‌نمایند و سهامدارانی که ۵۰۰,۰۰۰ سهم به بالا دارند از تاریخ ۱۴۰۱.۸.۱ تا تاریخ ۱۴۰۱.۹.۳۰ سود دریافت می‌نمایند.

لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط صداباز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید