اخبار مهم کدال دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | یک خبر مهم برای افزایش سرمایه شبریز | صداباز | SedaBaz.ir

دوشنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۱ / قبل از ظهر | 2022-10-03
تبلیغات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
تبلیغات
کد خبر: 7949 |
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰ | ارسال توسط :
ارسال به دوستان

امروز دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت.

به گزارش نبض بورس، امروز دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت. 

پرداخت سود نقدی سفانو

برنامه زمان بندی پرداخت سود سهامداران شرکت سیمان فارس نو (سهامی عام) که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ سهامدار این شرکت بوده اند بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی توسط شرکت سپرده گذاری مرکز اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام از نیمه دوم تیرماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌گردد. سود سهامداران حقوقی با هماهنگی‌های لازم با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) در مهلت قانونی از طریق سامانه سجام پرداخت خواهد شد. 

صدور مجوز افزایش سرمایه سشمال

تقاضای افزایش سرمایه شرکت سشمال به مبلغ ۴۰۹,۹۱۴,۵۲۳,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش در سازمان اوراق بهادار بررسی شد و این امر از لحاظ این سازمان بلامانع است. البته انجام افزایش سرمایه، حداکثر تا ۶۰ روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز گردیده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

عملکرد ۱۲ ماهه «حتوکا»

شرکت حتوکا در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۲۰,۷۶۰,۰۰۰ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱۳ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص تقریبا بدون تغییر با ۷,۴۲۵ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۲,۰۷۶ میلیون ریال رسید.

تداوم تعلیق نماد معاملاتی وسینا

ادامه تعلیق نماد معاملاتی وسینا در تاریخ ۱۴۰۱.۱.۲۷ با پیگیری‌های انجام شده، هنوز ابهامات موجود در وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، برطرف نشده است؛ لذا تعلیق نماد معاملاتی وسینا به مدت ۱۰ روزه دیگر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ تمدید می‌گردد.

انتشار اوراق بدهی وبصادر

جهت حمایت از سهام بانک صادرات ایران، اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت شبندر به مبلغ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال در تاریخ ۱۴۰۱.۲.۶ منتشر می‌گردد.

فک رهن دارایی‌های خودرو

در تاریخ ۱۴۰۱.۱.۲۹ تعداد ۱۰۳۵۷۳۸۸۱۵ سهام شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و تعداد ۸۹۵۰۰۰۰۰۰ سهام شرکت محور خودرو به ارزش ۳,۶۶۰,۴۲۵ میلیون ریال فک رهن شده است.

عملکرد ۱۲ ماهه وسعدی

شرکت وسعدی در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۷۰۳ ریال که نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است. سود خالص این شرکت به ۴۵۶,۹۸۴ میلیون ریال رسید. جمع درآمد‌های عملیاتی در این سال برابر با ۳۵۷,۸۷۲ میلیون ریال می‌باشد.

عملکرد ۹ ماهه فروسیل

شرکت فروسیل در ۹ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۹.۳۰ سود خالص هر سهم ۱,۸۰۸ ریال که نسبت به مدت مشابه ۶۹ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با ۱,۶۰۰,۲۸۳ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۱,۴۴۶,۳۱۹ میلیون ریال رسید.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام صبا

با افزایش سرمایه صبا در تاریخ ۱۴۰۰.۱۲.۱۷ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ لغایت تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ و شماره حساب ۴۷۰۰۱۱۶۰۸۱۰۶۰۰ بانک پارسیان شعبه ملاصدرا جهت واریز وجوه تعیین شده است.

ابلاغ تصویب نامه هیات وزیران پرسپولیس

تصویب نامه هیات وزیران در مورد مجموعه ورزشی شهدای گمنام و اعطای فرصت زمانی تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱.۲.۵ ابلاغ گردید.

تمدید مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه شبریز

با توجه به اتمام مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه شبریز مورخ ۱۴۰۰.۱۲.۹ و موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه این شرکت به مدت ۳۰ روز و تا تاریخ ۱۴۰۱.۳.۷ تمدید گردید.

عدم حصول نتیجه از برگزاری مناقصه خفولا

مزایده فروش ۳۰.۶۲% سهام شرکت پالایش ارگ (سهامی خاص) افشا شده در سامانه کدال مورخ ۱۴۰۱.۱.۲۴ افشا شده است. مهلت شرکت در مزایده تا تاریخ ۱۴۰۱.۱.۳۰ بوده است و تاریخ بررسی پیشنهادات و اعلام نتایج ۱۴۰۱.۱.۳۱ تعیین گردیده لذا بدلیل اینکه پیشنهادی در مهلت مقرر به این شرکت ارائه نگردیده مزایده مذکور نتیجه‌ای نداشته و پروژه فوق به فروش نرفته است.

توقف بخشی از فعالیت‌های شرکت فروس

به علت اشکال فنی در عایق سیم پیچی یکی از ترانس‌های برق کوره در تاریخ ۱۴۰۱.۲.۴ بخش از فعالیت‌های شرکت متوقف شده و برآورد تاریخ شروع مجدد فعالیت ۱۴۰۱.۲.۲۵ می¬باشد.

سود تصویب شده در مجمع اپال

سود خالص هر سهم اپال در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰.۱۰.۳۰ برابر با ۲,۴۲۸ ریال و سود خالص برابر با ۴۸,۵۵۵,۸۲۸ میلیون ریال به تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام رسید.

تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ خرید مواد اولیه غسالم

آرد گندم به دلیل عدم تخصیص ارز ترجیحی در سال ۱۴۰۱ به نرخ ۱۶۹.۰۰۰ ریال برای هر کیلوگرم افزایش یافته است. همچنین نرخ حقوق و دستمزد طبق بخشنامه وزارت کار در حدود ۵۷ درصد افزایش یافته است که در اردیبهشت ۱۴۰۱ اعمال و پرداخت گردیده است. حقوق و دستمزد در سال گذشته مبلغ ۸۷۳.۱۰۰ میلیون ریال بوده که در حدود ۱۹ درصد بهای تمام شده را تشکیل داده است.

پرداخت سود نقدی سخزر

سود تقسیمی سخزر از طریق سامانه سجام به سهامداران پرداخت خواهد گردید برنامه زمان بندی پرداخت سود سهامداران شرکت سیمان خزر بدین صورت است که: سود سهامداران زیر یک درصد از تاریخ ۱۴۰۱.۸.۱ تا تاریخ ۱۴۰۱.۸.۳۰ پرداخت می گردد و سود سهامداران یک درصد و بالاتر از تاریخ ۱۴۰۱.۹.۱ تا تاریخ ۱۴۰۱.۹.۳۰ پرداخت خواهد شد.

پرداخت سود نقدی سنیر

سود تقسیمی سنیر در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ به سهامداران حقیقی (بدون محدودیت در تعداد سهام) در تاریخ ۱۴۰۱.۴.۱۴ از طریق سامانه سجام واریز می‌گردد. سهامداران حقوقی (بدون محدودیت در تعداد سهام) در تاریخ ۱۴۰۱.۴.۱۵ با درخواست کتبی و اعلام شماره حساب بانکی سود دریافت خواهند کرد؛ لذا سهامداران حقیقی نسبت به ثبت نام و تایید حساب بانکی خود در سامانه سجام اقدام نمایند و سهامداران حقوقی نیز نسبت به تکمیل فرم مندرج در اطلاعیه شرکت و ارسال آن به نشانی شیراز، بلوار فرهنگ¬شهر، ایستگاه ۱۴ و پلاک ۲۱۶ اقدام نمایند.

عملکرد ۱۲ ماهه کسعدی

شرکت کسعدی در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۸۲۸ ریال که نسبت به مدت مشابه ۶۵ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با ۵۸۲,۴۲۳ میلیون ریال ۶۹ درصد افزایش داشته است. سود خالص این شرکت به ۴۱۳,۸۰۶ میلیون ریال رسید.

آثار عوارض صادراتی بر سودآوری پارس

به دلیل تقاضای بالای بازار داخلی جهت خرید محصول استایرن منومر شرکت پتروشیمی پارس و عدم صادرات این محصول، موضوع عوارض صادراتی تأثیری بر سودآوری این شرکت نخواهد داشت.

لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط صداباز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید