اخبار مهم کدال شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | وآیند تا کی تعلیق شد؟ | صداباز | SedaBaz.ir

دوشنبه, ۷ آذر ۱۴۰۱ / قبل از ظهر | 2022-11-28
تبلیغات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
تبلیغات
کد خبر: 7981 |
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱ | ارسال توسط :
ارسال به دوستان

امروز شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت. این شرکت ها سه ماهه چقدر سود ساختند؟

به گزارش نبض بورس، امروز شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌های خواهیم پرداخت. این شرکت ها سه ماهه چقدر سود ساختند؟

عملکرد ۳ ماهه «مفاخر»

شرکت مفاخر در ۳ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۳۶۶ ریال که نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است. سود ناخالص ۴,۱۷۱ میلیون ریال شد. سود خالص این شرکت به ۶۲,۲۰۳ میلیون ریال رسید.

ادامه تعلیق نماد معاملاتی «آینده»

تعلیق نماد معاملاتی ناشر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۱، علی رغم پیگیری‌های انجام شده ابهامات موجود در وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، برطرف نشده است؛ لذا تعلیق نماد معاملاتی ناشر به مدت ۱ ماهه دیگر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ تمدید می گردد.

مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام «سخاش»

با توجه به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ ۱۲۵,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۷۵,۰۰۰ میلیون ریال) مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ لغایت تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ و شماره حساب‌های ۳۳۰۶۹۷۷۰۵ بانک رفاه کارگران جهت واریز وجوه تعیین شده است.

عملکرد ۱۲ ماهه «شلعاب»

شرکت شلعاب در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۱۰۳ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱,۳۷۱ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۷۲ درصدی با ۲۵۶,۷۵۴ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۶۲,۰۰۴ میلیون ریال رسید.

عملکرد ۱۲ ماهه «سغرب»

شرکت سغرب در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۲,۱۴۲ ریال که نسبت به مدت مشابه ۴۴ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۰۴ درصدی با ۲,۲۱۱,۲۲۴ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۱,۰۷۱,۱۸۷ میلیون ریال رسید.

نحوه دریافت اوراق سهام ناشی از افزایش سرمایه «دفارا»

کلیه سهامداران محترم که ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت را انجام داده اند، می‌توانند اوراق سهام ناشی از افزایش سرمایه مصوب مجمع فوق العاده مورخ ۲۷/۴/۱۴۰۰ را با مراجعه به تارنمای http://ddn.csdiran.ir گواهینامه‌های خود را دریافت نمایند. 

عملکرد ۶ ماهه «فاراک»

شرکت فاراک در ۶ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۵۵ ریال که نسبت به مدت مشابه ۱۶۲ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۰۳ درصدی با ۱,۵۹۸,۷۱۹ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۱,۱۳۳,۶۳۲ میلیون ریال رسید.

عملکرد ۱۲ ماهه «حتوکا»

شرکت فاراک در ۱۲ ماه منتهی به ۱۴۰۰.۱۲.۲۹ سود خالص هر سهم ۱,۶۱۶ ریال که نسبت به مدت مشابه ۹۷ درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش ۱۱۷ درصدی با ۶۶۲,۶۲۲ میلیون ریال همراه شد. سود خالص این شرکت به ۵۳۳,۲۵۷ میلیون ریال رسید.

لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط صداباز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید